Çocuk Oyunu Dişçi

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma bitTales Games
Çocuk Oyunu Dişçi oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın kendini gerçek bir doktor sanacakları mükemmel bir oyuna sahip olmalarını ve eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkarmalarını sağlaya

Çocuk Oyunu Dişçi oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın kendini gerçek bir doktor sanacakları mükemmel bir oyuna sahip olmalarını ve eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkarmalarını sağlayabilirsiniz.

Geleceğin doktor adayı olan çocuklarınızın bu mesleği yakından tanımalarını amaçlayan bu eğlenceli oyun çocuklarınıza bu mesleğin en keyifli yanlarını onların yaş grubuna ait olan bir anlatım tarzı ile anlatacak ve eğlenceli bir oyun eşliğinde gelecekte yapmak istedikleri meslek ile ilgili bilgi sahibi olacak.

Mükemmel grafikler ve gerçekçi animasyonlar kullanılarak tasarlanmış olan bu eğlenceli oyunda çocuklarınız oyunu oynamaya ilk olarak menüde bulunan dört çocuk hastadan tedavi etmek istediği birini seçerek başlayacak. Seçtiği hastasını muayene ederek dişlerindeki çürükleri ve bakterileri teşhis edecek ve daha sonra da menüde bulunan araç - gereç ve tıbbi malzemeleri kullanarak onun dişlerini tedavi edecek. Müthiş eğlenceli bu oyunu Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Çocuk Oyunu Dişçi indir